آی بنکدار
0

راهنمای خرید عمده لوازم آرایشی از ترکیه

خرید عمده لوازم آرایشی از ترکیه
بازدید 54

تاجران ایرانی همیشه به دنبال کیفیت بالای محصولات با قیمت نسبتاً مناسب و روبه پایین هستند و از این رو خرید عمده لوازم آرایشی از ترکیه مورد مناسبی برای انتخاب آنها محسوب شده و معمولاً تمام لوازم آرایشی موجود در این کشور به صورت مستقیم از کشورهای اروپایی ارسال می‌شود.

خرید عمده لوازم آرایشی یک دغدغه اساسی برای تاجران ایرانی و فروش این لوازم در داخل کشور به حساب می‌آید. ترکیه به دلیل ظرفیت بالایی که در فروش محصولات خود و سایر کشورهای تولید کننده محصولات آرایشی دارد به راحتی و با قیمت پایین تری نسبت به کشورهای دیگر فروش لوازم آرایشی به صورت عمده را برای تاجران ایرانی فراهم می‌کند.

چگونگی خرید عمده لوازم آرایشی از ترکیه

امروزه بیشتر خریدها به صورت آنلاین  بدون مراجعه حضوری به فروشگاه و با استفاده از گوشی تلفن همراه یا لپ تاپ انجام شده و بیشتر تاجران پس از وارد کردن لوازم آرایشی از ترکیه با فروش آنلاین در زمینه لوازم آرایشی برند می‌تواند سودهای کلانی را به دست آورند.

خرید و واردات لوازم آرایشی در داخل کشور چندان آسان نبوده و هزینه‌های زیادی را اعم از هزینه گمرک و لیبل زدن بر روی آن شامل می‌شود. قبل از انجام هر کاری اگر در ابتدای راه برای راه اندازی فروشگاه خود هستید ابتدا اطلاعات لازم در زمینه ی لوازم آرایشی را به دست آورده و با اطلاعات تکمیلی خود برای خرید عمده لوازم آرایشی از ترکیه به این کشور سفر کنید.

سود و درآمد تاجران ایرانی از خرید لوازم آرایشی به صورت عمده از ترکیه

معمولا کسانی که در ابتدای راه هستند با دانش کافی برای خرید عمده لوازم آرایشی از ترکیه به این کشور سفر کرده و نداشتن دانش کافی از خرید پرطرفدارترین لوازم آرایشی در ایران باعث ضررهای جبران ناپذیر و از دست رفتن سرمایه او خواهد شد.

 در کشور ما بیشتر مردم به کشور تولید کننده مبدا محصول توجه کرده و بیشتر فاکتورهایی همچون مواد تشکیل دهنده داخل محصول و حجم آن توجهی ندارند.

 بیشتر افراد برای کسب اطلاعات تکمیلی از آرایشگران و افراد وارد در زمینه تخصصی شناخت لوازم آرایشی برای خرید محصول کمک می‌گیرند، پس از مشورت با آرایشگران و افرادی که در زمینه تخصصی آرایش صورت مشغول به فعالیت هستند به شما کمک بسیاری در زمینه خرید محصولات لوازم آرایشی به صورت برند برای افزایش سود بیشتر خواهد کرد.

مقاله مرتبط: فروش عمده لوازم آرایشی چینی

برای خرید عمده لوازم آرایشی از ترکیه چه مقدار هزینه لازم است؟

به غیر از هزینه اصلی برای خرید لوازم آرایشی سود بیشتری عاید تاجران و صاحبان فروشگاه لوازم آرایشی در داخل ایران خواهد شد اما وارد کردن محصول به داخل کشور هزینه‌های دیگری را نیز در بر دارد.

۱_ یکی از این هزینه‌ها حمل و نقل محصول بوده و معمولاً شهرهای کوچک در کشور ترکیه فرودگاه و باند هوایی ندارند و شما برای حمل و نقل باید به شهر استانبول سفر کرده و می‌توانید به بازار عمده لوازم آرایشی در استانبول نیز سری بزنید و از محصولات آرایشی آن دیدن کنید. اما اگر شما به صورت عمده لوازم آرایشی را خریداری کردید باید مبلغ اضافه تری را نیز بابت بار به فرودگاه پرداخت کنید.

خرید لوازم آرایشی عمده از کشور ترکیه

۲_ بیشتر بار هایی که وارد کشور می‌شود در گمرک مورد بازرسی و ارزیابی برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن آن قرار گرفته  و دولت برای ارزیابی این محصولات معمولا ً نمونه‌ای از آن را به آزمایشگاه فرستاده تا مواد داخل آن مورد ارزیابی و آزمایش قرار بگیرد اگر مواد داخل محصولات آرایشی حاوی مواد مضر همچون سرب باشند اجازه ورود به داخل کشور به این مواد آرایشی تعلق نمی‌گیرد.

۳_ یکی دیگر از مکان‌هایی که لوازم آرایشی از آن عبور کرده و نیازمند مجوز های لازم برای ورود به داخل کشور هستند گمرک بوده و معمولاً آزمایشاتی که بر روی لوازم آرایشی در گمرک انجام می‌شود هزینه‌های تقریبی را در پی خواهد داشت.

بازار عمده لوازم آرایشی در استانبول

 به دلیل اینکه شهر استانبول پایتخت کشور ترکیه بوده و قطب لوازم آرایشی در ترکیه محسوب می‌شود، سالانه میلیاردها دلار بابت فروش محصولات خارجی به این کشور تزریق می‌کند.

معمولاً شهر استانبول مبدا اصلی و مهم برای خرید و فروش لوازم آرایشی به صورت عمده در ترکیه محسوب شده و اگر تاجران ایرانی قصد خرید عمده لوازم آرایشی از ترکیه را داشته و بهتر است که به این شهر سفر کرده و از بازارهای لوازم آرایشی آن دیدن کنند.

در شهرهای ترکیه فروش عمده لوازم آرایشی برای صاحبان فروشگاه‌ها سودهای بسیاری را در پی داشته و بیشتر فروشندگان تمایل زیادی جهت فروش محصولات خود به تاجران ایرانی دارند.

تاجران ایرانی برای صرفه جویی در هزینه‌های خرید و انتقالات لوازم آرایشی به داخل کشور می‌توانند بازار عمده لوازم آرایشی در استانبول مراجعه کرده و محصولات خود را جهت فروش در بازار ایران خریداری کنند.

خرید لوازم آرایشی به صورت عمده از کشور ترکیه و وارد کردن آن به داخل ایران

به دلیل قیمت پایینی که خرید عمده لوازم آرایشی در کشور ترکیه دارند بیشتر تاجران و صاحبان فروشگاه‌های لوازم آرایشی در داخل ایران تمایل بسیاری برای خرید و سفر به این کشور جهت وارد کردن محصولات آرایشی داشته و صرفه جویی زیادی جهت خرید محصولات به صورت عمده در هزینه‌های خود می‌کنند.

معمولاً لوازم آرایشی بیشترین مصرف کننده را در بین کشورهای آسیایی داشته و به صورت نسبی سالانه صدها میلیارد دلار بابت وارد کردن لوازم آرایشی به داخل کشور صرف این امور می‌شود. کشور ترکیه به صورت نسبی قطب اصلی لوازم آرایشی در قاره آسیا محسوب شده و سالانه تاجران زیادی از کشورهای دیگر برای خرید لوازم آرایشی به ترکیه سفر می‌کنند. کشور ترکیه در واقع منبع اصلی برند های خارجی و اروپایی لوازم آرایشی با کیفیت‌های بالا و قیمت‌های مناسب بوده و سالانه میلیارد دلار از بابت فروش لوازم آرایشی خارجی درامد دارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *